Admonter, yerel Benedictine manastırına bağlı ticari bir operasyondur. Doğal ahşap zeminler, paneller ve merdivenler üretir ve bu ürünler üretildiği coğrafyadan esinlenerek kendine bir marka oluşturdu. Admonter. Bu marka aynı zamanda nereden geldiğinin de bir onayıdır. Aynı zamanda tüm üretim sürecinin yerinde yapıldığının bir kanıtı. Bu da bir nesilden diğerine büyümüş olan bir işçilik anlayışını canlı tutar ve daha da geliştirir. İşlenen tüm hammadde sürdürülebilir şekilde yönetilen ormanlardan gelir.

ÖNCELİKLERİMİZ

Doğal ahşabın avantajları olağanüstü uzun ömürlüdür. Yararları görsel etki ve ahşabı bir malzeme olarak tecrübe etme yöntemimizle başlar. Bununla birlikte, Admonter söz konusu olduğunda, bazı ek argümanları vardır.

 Çevre Dostu Üretim
Avusturya Ecolabel, ürünlerimizin sağlık ve çevre güvenliğini garanti eder. Bir Admonter ürünü üretmek için kullanılan ahşap, yalnızca sürdürülebilir ormancılığın uygulandığı ormanlardan gelir.

EPD Sertifikalı

“Çevresel Ürün Beyanı” (EPD) oluşturulması her şirkete ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bir EPD, bir yaşam döngüsü değerlendirmesine dayanarak, ürün yaşam döngüsü "ekolojik ayak izi" üzerindeki çevresel performansı belgelemektedir.

Ekolojik Değer Zinciri

Kullanılan ahşabın% 70'inden fazlası, garantili sürdürülebilirlik ve kısa ulaşım yolu ile bölgesel Avusturya ormancılık faaliyetlerinden kaynaklanmaktadır.

İç Tasarım İçin Tam Hizmet Sağlayıcı.

Admonter, zemin, duvar ve tavanlar ile doğal ahşap ürünlerden yapılan bağımsız mobilyalar için sınırsız tasarım seçenekleri sunar.

30 Yıl Garanti

Sorumlu olduğumuz her şeyi 30 yıl garanti ediyoruz.

Fiyat-Performans Oranı

Ürünler, kaliteden ödün vermeden farklı fiyat segmentleri için mevcuttur.

  • Instagram
  • Gri LinkedIn Simge
  • Facebook
  • Twitter

Naturel Ahşap Yapı Sistemleri bir bütünü oluşturan yapıları ve binaları inşaa eder