En son teknolojiyi kullanarak Belçika'da üretilen Balterio, trend stilinde ve ödün vermeyen kalitelerde üretimde mükemmelliği sembolize ediyor. Modern aile yaşamının taleplerini karşılamak için Balterio, tüm kutuları ve daha fazlasını işaretleyen döşeme çözümleri sunar.

NEDEN BALTERIO ?

1. Gücü ve Dayanıklılığı

Son derece sert aşınan yüzey son işlem araçları Balterio döşeme, solmaya, lekelenmeye, yüzey nemine, çizilmeye, sigara yanmalarına, stiletto izlerine ve çentiklere karşı dayanıklıdır. Döşeme gerçek ahşaptan daha dayanıklı ve aşınmaya karşı dayanıklıdır.

2. Avrupa Tarzı ve Kalitesi

İlham verici bir stil ve yeni görünüm trendleri arayan Balterio çevrimiçi galerisini ziyaret edin veya yeni zemininizin güzel iç mekanınıza çarpıcı bir iltifat olmasını sağlamak için bir örnek isteyin. Belçika'daki yüksek kaliteli üretim, tüm Avrupa standartlarına uygundur.

3. Düşük Desenli Tekrarlar

Düşük desen tekrarları zeminin gerçek ahşap paneller gibi orijinal görünmesini sağlar. Bunu diğer laminat markalarıyla karşılaştırın.

4. Düşük Bakım

Laminat parkenizin bakımı kolaydır. Gerektiğinde basitçe vakumlayın ve nemli bir paspas ve onaylanmış laminat parke temizleyicisi ile temizleyin. 

5. Zemin Altı Isıtma

Balterio döşeme, endüstri gerekliliklerinden üç kat daha iyi ısı iletim değerlerine sahiptir ve çoğu yerden ısıtma sistemleri için uygundur.

6. Uzun Ömürlü Garantiler

Balterio, tıklama birleştirme sistemlerinde ömür boyu garanti vermektedir. 25 Yıllık Konut Garantisi ve 12 Yıllık Ticari Garanti ile birleştirdiğinizde, döşeme seçiminiz konusunda rahat edersiniz.

7. Kolay Kurulum

Ödüllü ortak sistemler, laminat parkenizi monte etmenin bir esinti olmasını sağlar. Altlık ile yüzün ve profesyonel bir görünüm elde etmek için Smart 3'ü 1 arada eşleşen profillerle tamamlayın. Balterio Youtube kanalında kurulum videolarını izleyebilirsiniz.

8. Çevre Bilinci

Balterio gezegeni önemsiyor. Laminat parkesi doğal ormanları korumak için PEFC onaylıdır. Ayrıca, tüm üretim verimliliği artırmak ve kaynak kullanımını ve çevre üzerindeki etkiyi azaltmak için katı Avrupa standartlarını karşılamaktadır.

  • Instagram
  • Gri LinkedIn Simge
  • Facebook
  • Twitter

Naturel Ahşap Yapı Sistemleri bir bütünü oluşturan yapıları ve binaları inşaa eder