Accoya Ahşabı İzmir
Accoya Ahşabı İzmir

Accoya® ahşap, yüksek performanslı bir ahşaptır. Sürdürülebilir kaynaklardan elde edilen yumuşak ağaçtan mamül Accoya®, ahşabın içine işleyip dönüştüren patentli, toksik olmayan bir asetilasyon işleminden geçer. Bu sayede ahşap, üstün boyutsal stabilite ve dayanım kazanır. 50 sene çürümeme garantisi ile deck, cephe, doğrama ve kapı uygulamaları için idealdir. Geliştirilebilecek en üst seviyeye gelmiş, yüksek teknoloji ürünü bir ahşaptır. 

Özenle seçilmiş Dişbudak, Çam ve İroko hammaddelerinden üretilen Thermowood deck ve cephe kaplama çözümleri ile; teraslara, bahçelere, banyolara, yürüme yollarına ve peyzaj mimarisine uzun ömürlü, yüksek performanslı bir estetik boyut kazandırır.

Tantimber Ahşap Yapılar ve Binalar İzmir
Tantimber Ahşap Yapılar ve Binalar İzmir
Winextra Ahşap Yapılar ve Binalar İzmir
Winextra Ahşap Yapılar ve Binalar ve Doğramaİzmir

WINEXTRA markası, alüminyum ile ahşabı birleştirerek yeni nesil pencere sistemi ile Türkiye'de bir ilke imza atmıştır. Ahşap ürünlerinde son teknoloji kullanarak ham madde ve aksesuar seçiminde son derece hassas davranarak kaliteli üretim ve kusursuz montaj ile sektöründe lider konumdadır.

HARO parkeleri Almanya'da çok yüksek kalitede üretilir: Ahşabın işlenmesi, Almanya'da sıkı çevre standardına tabidir. Ayrıca parke zeminimiz, son derece sağlıklı ve düşük emisyonlu ürünler için verilen

ödüller olan Mavi Melek ve A+ etiketi ile sertifikalıdır.

Haro Parkeler Ahşap Yapılar ve Binalar İzmir
Haro Parkeler Ahşap Yapılar ve Binalar İzmir
Admonter Parkeler Ahşap Yapılar ve Binalar İzmir
Admonter Parkeler Ahşap Yapılar ve Binalar İzmir

Admonter ürünleri, duyusal, canlı bir malzeme için temel tercihin yanı sıra başka avantajlar da sağlar: kerestemizin kaynaklandığı bozulmamış doğal konum, sürdürülebilir ormancılık yönetim sistemimiz, manuel kalite kontrol prosedürlerimiz ve kullanıldığı yerlerde ambiyans yaratan zamansız tasarımlar.

Gerçek ahşap ile mekanlarınıza karakter katın. Country stili rustik parkelerden mat cilalı frezelere, kalite ve el işçiliğinin farkını yaşatan Lamett lamine parkeler ile bir ömür boyu gerçek ahşabın keyfini sürün.

Lamett Parkeler Ahşap Yapılar ve Binalar İzmir
Lamett Parkeler Ahşap Yapılar ve Binalar İzmir
Balterio Parkeler Ahşap Yapılar ve Binalar İzmir

Balterio, gerçek ahşaba en yakın, laminat parkeleri üretir. Laminat koleksiyonunun her bir üyesi, benzersiz kontrast ve derinlik sunar. Her budak ve hare son derece gerçekçi görünür. Geniş ürün yelpazesi her bütçe ve tasarım için mutlak tercihlere ev sahipliği yapar. 

  • Instagram
  • Gri LinkedIn Simge
  • Facebook
  • Twitter

Naturel Ahşap Yapı Sistemleri bir bütünü oluşturan yapıları ve binaları inşaa eder